Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Hillerød Fodbold
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Ålholm IF
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Ølstykke FC
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:30
Virum-Sorgenfri BK
FC Rudersdal
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. aug
10:00
Herlev Byskole
Hummeltofteskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
10:00
Bagsværd Skole
Bagsværd Kostskole og Gymnasium - Grundskolen (1)
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
21. aug
11:00
Herlev Byskole
Bagsværd Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
21. aug
11:00
Hummeltofteskolen
Bagsværd Kostskole og Gymnasium - Grundskolen (1)
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
21. aug
12:00
Bagsværd Kostskole og Gymnasium - Grundskolen (1)
Herlev Byskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
21. aug
12:00
Hummeltofteskolen
Bagsværd Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Virum-Sorgenfri BK (Mester)
Furesø Bold Akademi (Liga 3)
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:15
Virum-Sorgenfri BK
BFC Lundegården
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Virum-Sorgenfri BK
IF Bytoften
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Holbæk B&I
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Fredensborg BI
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Virum-Sorgenfri BK
B. 73, Slagelse
U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
Snekkersten IF
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Allerød Fodbold Klub
8:8 U16 Piger (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Greve Fodbold (1)
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Valby
Træningskamp U16 Drenge 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Allerød Fodbold Klub
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Fredensborg BI
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Nykøbing FC
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Virum-Sorgenfri BK
KFUM BK, Roskilde
U19 Drenge Mester (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Brøndbyernes IF
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:15
Virum-Sorgenfri BK
Hareskov IF
U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Virum-Sorgenfri BK (Mester)
Hillerød Fodbold(Liga)
Ungdomspokalen U16 Drenge (09) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
BSF (Division)
Ungdomspokalen U19 Piger (06-07-08) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Roskilde Pigefodbold (Liga)
Ungdomspokalen U14 Piger (11) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:15
Virum-Sorgenfri BK
Ålholm IF
U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:15
Virum-Sorgenfri BK
IF Skjold Birkerød
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:15
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Boldklub 1921
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:30
Virum-Sorgenfri BK
Orient GI
8:8 K+29 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
09:00
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm-Usserød IK
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
09:00
Virum-Sorgenfri BK
Espergærde IF
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:15
Virum-Sorgenfri BK
Herlev IF
U16 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Virum-Sorgenfri BK
Ringsted Pigefodbold
U19 Piger 1 (06-07-08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Virum-Sorgenfri BK
IF Skjold Birkerød
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Virum-Sorgenfri
Slangerup & Omegn IF
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:30
Virum-Sorgenfri BK
Taastrup FC
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:30
Virum-Sorgenfri BK
Herfølge BK
U14 Drenge Mester (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:30
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm-Usserød IK
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:30
Virum-Sorgenfri BK
Bagsværd BK
U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
Annisse IF
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Stenløse BK
8:8 U16 Piger (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Frederikssund IK
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Snekkersten IF
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Roskilde Pigefodbold
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
10:00
Virum Skole
Fuglsanggårdsskolen
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
04. sep
10:00
Lyngholmskolen
Marie Kruses Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
04. sep
11:00
Virum Skole
Lyngholmskolen
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
04. sep
11:00
Fuglsanggårdsskolen
Marie Kruses Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
04. sep
12:00
Marie Kruses Skole
Virum Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
04. sep
12:00
Fuglsanggårdsskolen
Lyngholmskolen
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
Virum-Sorgenfri BK
IF Skjold Birkerød
U19 Piger 1 (06-07-08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm-Usserød IK
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:15
Virum-Sorgenfri BK
SBV 09
8:8 K+29 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:15
Virum-Sorgenfri BK
Greve Fodbold
U19 Drenge Mester (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:30
Virum-Sorgenfri BK
IF Skjold Birkerød
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Brede IF
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Snekkersten IF
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Virum-Sorgenfri BK
SSL
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Virum-Sorgenfri BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
FC Rudersdal
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Espergærde IF
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Ølstykke FC
U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Virum-Sorgenfri BK
BSF (2)
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:15
Virum-Sorgenfri BK
Herfølge BK
U15 Drenge Mester (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Køge BK
U19 Piger 1 (06-07-08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Helsingør IF Fodbold
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Virum-Sorgenfri
Bagsværd BK
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
Virum-Sorgenfri BK
Allerød Fodbold Klub
U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
Virum-Sorgenfri BK
LSF
U14 Drenge Mester (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
IS Skævinge
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Brønshøj / Fix
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Karlslunde IF
U15 Drenge Mester (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Boldklub
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Hillerød Fodbold
8:8 U16 Piger (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Farum BK
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Lundtofte Boldklub
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Virum-Sorgenfri BK
Espergærde IF
U16 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1
|